تبلیغات
اس ام اس و جک داستان جدید - کوکاکولا هدیه شیطان بزرگ اس ام اس و جک داستان جدید - کوکاکولا هدیه شیطان بزرگ
با عضویت در بلاگ از به روز شدن مطالب مطلع شوید

Powered by WebGozar

 
طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

آرشیو

آمار وبلاگ

 

PageRank Checking Icon
 

پروفسور ماسارو ایموتو از ژاپن، پس از تحقیق و بررسی بر روی مولکول منجمد آب از نقاط مختلف جهان و نیز بررسی افکار انسانی بر روی مولکول آب، شاهد پدیده ای عجیب و باور نکردی شده است. وی به این نتیجه رسیده که افکار منفی انسانها باعث زشت شدن شکل ظاهری آب و افکار مثبت باعث زیبا شدن مولکول آب می گردد. البته توضیحات تکمیلی در این باره را می توانید از جستجوگرهای اینترنتی مختلف بررسی نمایید.
اما من خود به این باور و یقین رسیده ام که گفته های آقای ایموتو پایه و اساس علمی دارد.
یکی از آزمایشات این بوده است که، وی دو بطری را از یک منبع آب پر کرد و بر روی یکی از آنها کلمه "متشکرم" و بر روی دیگری جمله "از تو متنفرم" را نوشت. وی بعد از گرفتن نمونه آب از هر بطری و انجماد مولکول های آن، مشاهده کرد که مولکول آب به شدت به این دو نوشته ساده واکنش نشان می دهد.
در زیر شکل مولکولها را مشاهده می کنید:

تاثیر کلمات مختلف بررسی شده است که در زیر مشاهده می کنید:

برای اطمینان از صحت گفته های من می توانید به سایت رسمی آقای ایموتو www.masaru-emoto.net مراجعه فرمایید.
قدمت این تحقیقات به حدود چندین سال می رسد و در این مدت تنها کشف شده است که شکل ظاهری مولکول آب از نوشته های روی بطری تاثیر می پذیرد و ممکن است سالیان دراز نیز  به طول انجامد تا کشف شود که زیبا شدن مولول آب چه فواید و زشت شدن آن چه مضراتی را برای انسان به دنبال خواهد داشت.
غافل از این که اشخاصی از مدتها قبل، یعنی به قدمت تاسیس شرکت کوکاکولا یا بیشتر می دانسته اند که مولکولهای آب و مایعاتی همچون نوشابه از نوشته روی بطری تاثیر می پذیرد و حتی به احتمال زیادتر می دانسته اند که چگونه در روح و جسم انسان نیز می تواند تاثیر بگذارد که با وجود تحریم های سنگین بر ضد ایران، مانع از انتشار این برند اسرائیلی آمریکایی در جامعه اسلامی ایران نگردیده اند.
حال می خواهیم پرده از این شعبده بازی غربی برداریم و چهره پلید آنها را بیش از پیش نمایان کنیم.
اکنون به دقت به آرم کوکاکولا دقت کنید.

حال برچسب نوشابه کوکاکولا را کنده و از پشت برچسب نگاهی بیاندازید تا تصویر زیر نمایان گردد.

بگذارید کمی آشکارتر ببینیم.

حال آشکارتر از قبل

آری، فکر نکنم نیاز به توضیحات بیشتری باشد. نوشته ی "لا محمد.لامکه" بر روی آن ترسیم شده است یعنی "نه محمد. نه مکه"
آیا این یک اشتباه سهوی بوده؟ یا افکار شومی پشت این کار قرار داشته است؟
اگر فکر می کنید قصدی در این کار نبوده کاملا در اشتباه هستید، چرا که هر هنرمند و طراحی می تواند به حرفه ای گری طراحان آن پی ببرد.
کشف این نوشته حدودا به 3 سال قبل برمی گردد، اما هیچ واکنشی نه از سوی مسئولین و نه از سوی مردم مسلمان صورت نگرفته است، چرا که این نوشابه به راحتی و با همان آرم خارجی، در داخل کشور تولید می شود و هیچ فشاری برای تغییر آرم صورت نگرفته است و مردم نیز که ادعای دوستی با پیامبر و خدا را دارند، بدون توجه به این توهین بزرگ بر سر سفره های افطاری و یا هر مراسم مذهبی و خانوادگی پذیرای هدیه شیطان بزرگ هستند.
از توهین بگذریم، اگر یک درصد هم احتمال داشته باشد این نوشته در اعقاید ما مسلمانان نسبت به پیامبر بزرگ اسلام و نیز خداوند جهان آفرین تاثیر بگذارد، باید از این اقدام بی شرمانه جلوگیری کرد.
حال اگر خود را مسلمان می دانید و نیز می خواهید سهمی در این بیدار سازی داشته باشید، خواهشا در انتشار این مطالب ما را یاری دهید.
با کلیک روی تصویر زیر از سایت ما در گوگل حمایت کنید

 
یکشنبه 8 مرداد 1391-07:04 ب.ظ