تبلیغات
اس ام اس و جک داستان جدید - رازهای موفقیت - قسمت پنجم اس ام اس و جک داستان جدید - رازهای موفقیت - قسمت پنجم
با عضویت در بلاگ از به روز شدن مطالب مطلع شوید

Powered by WebGozar

 
طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

آرشیو

آمار وبلاگ

 

PageRank Checking Icon
 

برای دیدن ادامه مطلب کلیک کنید

به عنوان مثال، كسی كه بطور اتفاقی در كاری شكست خورده است، ممكن است نتیجه بگیرد كه بی لیاقت است و متاسفانه همین تعمیم دادنهاست كه باعث می شود نسبت به آینده، خوشبین یا بدبین باشیم.
به یكی از عقاید محدود كننده ای كه درباره خود یا فرد دیگری دارید فكر كنید. آیا برای درستی این عقیده دلیل كافی دارید؟ آیا موارد استثنایی هم ممكن است وجود داشته باشد؟ آیا ممكن است این عقیده كلی شما بیش از حد كلی باشد؟
هیچ چیزی درزندگی به خودی خود دارای معنا نیست. این شمایید كه به آن معنا می دهید. یكی از شگفتی های وجود انسان این است كه می تواند برای هر واقعه چنان اهمیتی قائل شود كه نیرو بخش و یا نابودكننده باشد.
بعضی از مردم، تنها یكی از وقایع تلخ گذشته را در نظر می گیرند و می گویند (به علت این تجربه، دیگر احساس عشق یا كمال نخواهم كرد) و بعضی دیگر عین همان واقعه طوری تعبیر می كنند كه نیرو بخش است (از آنجا كه نسبت به من بی عدالتی شده است، نسبت به نیازهای دیگران حساسم) یا (از آنجا كه فرزند خود را از دست داده ام. تلاش می كنم تا امنیت بیشتری را در جهان برقرار كنم).
همه ما قادریم هر واقعه ای را طوری معنی كنیم كه امیدوار كننده و نیروبخش باشد. یكی از تجارب گذشته خود را در نظر آورید و با معنا ی تازه ای كه به آن می دهید، انقلابی در زندگی خود بوجود آورید.

برای دیدن ادامه مطلب کلیک کنید
با کلیک روی تصویر زیر از سایت ما در گوگل حمایت کنید

 
پنجشنبه 11 آبان 1391-11:22 ب.ظ