اس ام اس و جک داستان جدید - مطالب آبان 1390
با عضویت در بلاگ از به روز شدن مطالب مطلع شوید

Powered by WebGozar

 
طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

آرشیو

آمار وبلاگ

 

PageRank Checking Icon
 

جدیدترین آموزش زبان كودكان

جدیدترین شیوه آموزش خواندن

 برای كودكان 5 ماه به بالا

 كودك شما می تواند بخواند

همچنین با استفاده از روشهای آموزشی در این مجموعه

میتوانید خواندن زبانهای دیگر از جمله فارسی را نیز به كودك بیاموزید

یك روش كاملاًعلمی  با بازدهی حیرت انگیز

طبق تحقیقات گسترده ای كه صورت گرفته است  

بهترین روش آموزش به همراه نوعی  سرگرمی می باشد

برای اولین بار پرفروشترین روش آموزش زبان برای كودكان در دنیا

با روشی بسیار ساده به كودكان زبان یاد دهیم

روش كاملاًمتفاوت و 100% تضمینی

در بهترین سن به كودكانتان زبان یاد دهید

مغز یك كودك با سرعت شگفت انگیزی پرورش پیدا می كند..

نزدیك به 90% در طول 5 سال اول زندگی!

زبان اصلی بدون زیرنویس

1 DVD

همراه كتاب آموزش زبان كودكان

ISBN:978-600-5096-43

قیمت : 5500 تومان

            

بهترین و راحت ترین زمان برای یادگیری زبان در طول سالهای خردسالی و نوباوه گی...
زمانیكه مغز در حال ساخت هزاران سیناپس و ارتباط است ، به كودك اجازه می دهد نوشتن و تلفظ یك لغت را با هم یاد بگیرد.
تصور كنید كه میتوانید ابزار اولیه یك ارتباط مفید و موثر در زندگی ، افزایش ظرفیت یادگیری و یك شخصیت احساسی را به كودكتان بدهید.
دكتر تیتزر معتقد است شروع مهارت خواندن در مدرسه برای كودك بسیار دیر است و مفیدترین زمان طبیعی برای یادگیری زبان تقریبا از زمان تولد تا 4 سالگی است.در طول این دوره یادگیری یك زبان به هر شكل، شامل تلفظ ،شنیدن و نوشتن برای كودك بسیار ساده تر است.
كودكی كه زودتر شروع كند بهتر می خواند و از یادگیری لذت بیشتر می برد. مطالعات ثابت كرده اند كه كودكی كه خواندن را زودتر شروع می كند، در مدرسه و بعدها در زندگی وظایفش را بهتر انجام می دهد اعتماد به نفس بیشتری دارد و از ماندن در مدرسه لذت بیشتری می برد.

قیمت : 5500 تومان

            

توضیح بخش های مجموعه:
Workshop:
ااین مجموعه به آموزش والدین در مورد نحوه استفاده از مجموعه Baby Can Read می پردازد. این مجموعه از مصاحبت تهیه كننده این مجموعه با والدین تشكیل می شود و به بررسی تعداد دفعات دیدن كودك و تاثیر آن می پردازد.

شروع( Srater):
اولین ویدئو از مجموعه است كه 33 كلمه كلیدی را به فرزندتان معرفی می كند.در این قسمت كودك با كلمات كلیدی اولیه كه برای یاد گرفتن زبان انگلیسی به آن نیاز دارد آشنا می شود .

قیمت : 5500 تومان

            

بخش 1:
مناسب برای كودكان 3 ماه تا 5 سال
این بخش شامل بیش از 50 عبارت به اضافه سرودها، حیوانات و یك بخش بازیهای تعاملی برای كمك به یادگیری فرزندتان و افزایش مجموعه لغات او می باشد.

بخش 2:
سومین ویدئو با كلمات جدید، سرودهای جدید ، حیوانات بیشتر و تفریح بیشتر! شامل بیش از 50 لغت جدید و" بازی لغات".
بخشی برای كمك به یادگبری كودكتان كه دایره لغات خواندنی او را افزایش می دهد.

قیمت : 5500 تومان

            

بخش 3:
چهارمین ویدئوكه بسیاری از عبارات 2 یا 3 كلمه ای را توضیح می دهد و آموزش نوشتن از چپ به راست را شروع می كند.
دوره:
این ویدئو آخرین بخش مجموعه كودك شما می تواند بخواند است. این بخش كلمات را از شروع تا بخش 3 دوره می كند. این بخش مخصوص كودكانی طراحی شده كه با لغات 4 قسمت قبل آشنا هستند.

 
با کلیک روی تصویر زیر از سایت ما در گوگل حمایت کنید

 
شنبه 28 آبان 1390-12:15 ق.ظ

آموزش زبان انگلیسی , آموزش زبان نصرت , آموزش زبان آلمانی , آموزش زبان روسی , یادگیری زبان انگلیسی , آموزش زبان اسپانیایی , آموزش زبان انگلیسی رایگان , کودکان , آموزش زبان انگلیسی نصرت , آموزش زبان ایتالیایی , دانلود آموزش زبان , آموزش زبان آلمانی , سایت آموزش زبان , آموزش زبان به كودكان , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , koodakan , آموزش زبان فرانسه , آموزش رایگان زبان انگلیسی , نرم افزار آموزش زبان انگلیسی , آموزش زبان چینی , نرم افزار آموزش زبان , آموزش زبان در خواب , دانلود آموزش زبان انگلیسی , آموزش زبان انگلیسی در خواب , آموزش زبان ژاپنی , آموزش سریع زبان انگلیسی , آموزش زبان انگلیسی آنلاین , دانلود آموزش زبان نصرت , آموزش زبان عربی , آموزش زبان ترکی , سایت آموزش زبان انگلیسی , آموزش زبان انگلیسى , آموزش زبان فارسی , فیلم آموزش زبان , فیلم آموزش زبان انگلیسی , آموزش زبان انگلسی , آموزش زبان نروژی , زبان انگلیسی , آموزش گرامر زبان انگلیسی , آموزش زبان c , زبان , آموزش آنلاین زبان انگلیسی , آموزش زبان عبری , یادگیری زبان فرانسه , کتاب آموزش زبان انگلیسی , آموزشگاه زبان , دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی , آموزش زبان سوئدی , دانلود رایگان آموزش زبان انگلیسی , آموزش زبان انگلیسی در خواب , آموزش زبان ترکی استانبولی , انگلیسی , آموزش انگلیسی , موسسه آموزش زبان , یادگیری زبان آلمانی , آموزش مکالمه زبان , بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی , سلام زبان , یادگیری زبان انگلیسی رایگان , آموزش زبان کره ای , آموزش زبان هندی , آموزش زبان انگلیسی کودکان , آموزش زبان انگلیسی كودكان , آموزش زبان انگلیسی رایگان , زبان فارسی , آموزشگاه زبان کیش , زبان نصرت , سی دی آموزش زبان , آموزش زبان انگلیسی برای کودکان , موسسه زبان , مکالمه انگلیسی , آموزش زبان نصرت 3 , سایت آموزش زبان , آموزش زبان انگلیسی دانلود , آموزشگاه زبان انگلیسی , آموزش زبان عربی , مکالمه زبان انگلیسی , آموزش زبان فرانسوی , آموزش اینترنتی زبان انگلیسی , یادگیری زبان انگلیسی , انگلیسی , آموزش رایگان زبان انگلیسی , دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی , روش یادگیری زبان انگلیسی , آموزش زبان روسی , زبان آلمانی , دانلود آموزش زبان نصرت 3 , موسسه زبان آریانپور , آموزش مکالمه انگلیسی , آموزش تصویری زبان انگلیسی , آموزش زبان تركی , زبان کیش , آموزش انگلیسی , آموزش مكالمه زبان انگلیسی , آموزش زبان برای كودكان , دانلود آموزش زبان انگلیسی , بهترین روش یادگیری زبان , آموزشگاه زبان فرانسه , آموزش گرامر زبان , آموزش زبان آنلاین , آموزش زبان كودكان , آموزش زبان , كودكان , یادگیری زبان ,


حمام رفتن هم راه و رسمی دارد که دانستن و رعایت آن می تواند شما را سرحال تر و پاکیزه تر کند.
به گزارش گروه خواندنی های مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اگر قصد حمام کردن را دارید به این نکات مهم قبل و بعد از استحمام دقت کنید.
 
1- حمام کردن در حالت ناشتا مضر است و حتی برای افرادی که می خواهند غسل کنند توصیه می شود با خوردن مقداری عسل از ناشتایی دربیایند. حمام با شکم خالی باعث ضعف کلی بدن می شود.
2- بعد از هضم غذا به حمام بروید، یعنی با معده سبک، گرسنه رفتن باعث ضعف و با شکم پر حمام رفتن باعث، فساد غذا می شود.

3- مطمئن باشید تا آب و محیط حمام گرم باشد.  البته افراد گرم مزاج، حمام شان باید مقداری سبک تر و دمای آن متعادل تر باشد.
با رعایت این سه نکته و بعد از ورود به حمام به این توصیه ها هم دقت کنید.

کیسه نکشید!

باورهایی که درباره کیسه کشیدن در فرهنگ ما وجود دارد، غلط است. ما با کیسه کشیدن می خواهیم به زور طبقه سطحی پوست را که لایه شاخی نام دارد، از سطح پوست برداریم و خیلی ها وقتی به اصطلاح با کیسه چرک می کنند، تصور می کنند این چرک ها هستند که از پوست خارج شده اند؛ در حالی که این لایه ای از پوست است که شما به زور کنده اید. وجود لایه شاخی پوست که سطح آن را می پوشاند و لایه ای مرده از سلول های پوستی است، برای حفاظت لایه های زیرین پوست که زنده اند، لازم است.

پس یک لیف نرم برای برداشتن عرق از سطح پوست کافی است. با استفاده از یک لیف نرم، آن بخش از سلول های سطحی پوست که آمادگی جدا شدن از سطح پوست را دارند، برداشته می شوند و می ریزند.

بنابراین لازم نیست شما با یک کیسه زبر و سفیدآب زبرتر و با فشار دست به جان طبقه سطحی پوست تان بیفتید. این کار سلامت پوست و نقش حفاظتی آن را به خطر می اندازد.

دوش یا وان؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به طور معمول وقتی دوش می گیرید، آب روی سر و بدن تان جاری می شود و پوست و موی تان را شستشو می دهد و می رود.

ولی وقتی وان را پر می کنید و در آن دراز می کشید، آب راکد است و امکان آلودگی آن وجود دارد و مقداری از چرک بدن وارد آب وان می شود. از طرف دیگر، وقتی دوش می گیرید آب کمتری استفاده می شود تا بخواهید برای حمام کردن تمام اعضای خانواده وان را از آب پر و خالی کنید. همچنین شستشوی کامل بدن و اعمال بهداشتی زیر دوش راحت تر است.

حال اگر با توضیحات بالا بازهم اصرار به استفاده از وان دارید لازم است هر نفر پس از استحمام، دیواره های وان را با وسیله ای زبر از آلودگی ها پاک و ضدعفونی کند تا برای استفاده نفر بعدی پاکیزه باشد.

باید ها و نباید های استفاده از سنگ پا

در استفاده از سنگ پا، هیچ گاه صابون را به سنگ پا نکشید چرا که با این کار تکه هایی از صابون لای سوراخ های سنگ پا می ماند و ممکن است باعث ایجاد آلودگی شود، برای استفاده از سنگ پا، باید ابتدا کف ایجاد شده از صابون را به کف پا بمالید، سپس سنگ پا را به کف پا بکشید.

حتما سنگ‌پای مخصوص به خود داشته باشید و از سنگ‌پای دیگران استفاده نكنید؛ همچنین آن را در معرض آلودگی قرار ندهید. بعد از استفاده از سنگ پا آن را با یک برس شست‌وشو دهید تا خلل و فرج آن تمیز شود و آن را در محیط خشك نگه دارید زیرا محیط مرطوب باعث تجمع انواع مخمر و قارچ‌ها و استفاده از آن باعث آلودگی و انتقال بیماری به كف پای انسان می‌شود.
 
تمیز و خشك كردن سنگ پا بعد از هر بار استفاده الزامی است؟
البته گفتن این نکته ضروری است که در بعضی از موارد مانند بیماری پسوریازیس استفاده از سنگ پا موجب تشدید بیماری می شود بنابراین توصیه می‌شود افراد قبل از استفاده از سنگ‌پا به یك پزشك متخصص مراجعه كنند و از تركیبات كراتولیتیك كه پزشك تجویز می‌کند و باعث نرم شدن لایه‌های كلفت شاخی كف پا می‌شود، استفاده كنند.

و همچنین استفاده از سنگ پا برای افراد دیابتی توصیه نمی‌شود. چنانچه این افراد كف پا را بیش از حد سایش دهند، باعث ایجاد خراش‌هایی در كف پا می‌شوند و میكروب‌ها به كف پا منتقل خواهد شد.

کی چه شامپویی استفاده کنه؟

استفاده از شامپو نیز شیوه خاصی دارد. اگر شما پوست طبیعی یا مایل به چرب دارید و هر روز حمام می روید باید یک بار شامپو کنید. اگر یک روز در میان به حمام می روید باید دو بار شامپو کنید و اگر سه روز یک بار حمام می کنید باید سه بار شامپو بزنید؛ یعنی به ازای هر روز باید یک بار شامپو کنید. ولی بهتر است با فواصل کمتری به حمام بروید تا کمتر شامپو بزنید. اگر هر روز حمام بروید و یک بار شامپو بزنید، بهتر از سه روز در میان سه بار شامپو زدن است.

اما اگر پوست طبیعی مایل به خشک دارید، باید بر حسب خشکی موهایتان، یک روز در میان یا دو روز در میان به حمام بروند و تعداد دفعات شامپو زدن را کمتر کنند. کسانی که به دلیل پیری، پوست و مو هایشان خشک شده است می توانند هر روز حمام کنند، ولی هر روز شامپو نزنند و با آب تنها دوش بگیرند. بهتر است به دلیل خشکی پوست و موهایشان، دو یا سه روز یک بار شامپو بزنند.

توصیه برای بعد از استحمام

1- قبل از خروج از حمام، کمتر از یک دقیقه آب سرد را روی پایتان بریزید (مچ پا به پایین).

2- بدنتان را یکباره سرد نکنید و به سرعت در معرض هوای سرد قرار نگیرید.

3- تنتان را خوب خشک نمایید.

4- بلافاصله بعد از حمام فعالیت فیزیکی نکنید، بلکه مدتی بنشینید.

5- علی رغم اینکه احساس عطش دارید ولی به مدت 30 الی 60 دقیقه آب نخورید و اجازه بدهید حرارت حاصل از استحمام فروکش کند. اگر خیلی تشنه شدید، مقداری آب ولرم را کمی شیرین کنید و آنرا مزه مزه نمایید و بیرون بریزید یا اینکه جرعه جرعه میل کنید.

6- بلافاصله لباس نپوشید و مدتی حوله به تن داشته باشید، چرا که افراد مخصوصاً با طبع تر، بدنشان بعد از استحمام رطوبتی دفع می کند که جذب حوله می شود و اگر لباس به تن داشته باشند، باعث خیس شدن آن می شود.

7- سرتان را کاملاً خشک کنید و با کلاه یا دستار سرتان را ببندید، حتی اگر در جای گرم و زیر آفتاب هستید و در این زمینه اهل بیت چنین عمل می کردند. سشوار اگر حرارت آن خیلی شدید و به ریشه مو نزدیک نباشد که باعث سوزاندن ریشه مو شود، مشکلی ندارد مخصوصاً برای افرادی که طبیعت سرد دارند یا سرشان سرد است.

و توصیه آخر

پس از استحمام، فاصله میان انگشتان پا به طور کامل خشک شود؛ به دلیل این که پس از شستن پا، اغلب رطوبت میان انگشتان پا باقی می ماند و این رطوبت زمینه ساز پرورش قارچ هایی در این محیط می شود که بیماری زا هستند و به سفید و لیچ شدن میان انگشتان پا منجر می شوند. برای پیشگیری از این مشکل باید پا را پس از شستن، خوب خشک کرد.
با کلیک روی تصویر زیر از سایت ما در گوگل حمایت کنید

 
جمعه 27 آبان 1390-11:24 ب.ظاین محصول دارای شماره مجوز 1007705 و 9786005096255: ISBN میباشد


شال حسین

ویژه محرم سال 90

+

همراه با كتاب رمز و راز شیك پوشیدن

شال زیبا و منحصر به فرد برای عزاداران واقعی

تقدیم به عاشقان سیدالشهدا

كل یوم عاشورا....كل ارض كربلا

به سینه هركه تمنای كربلا دارد!!

همیشه در دل خود روضه ای به پادارد!!

كسی كه عشق تو دارد دگرچه كم دارد!!

بدون عشق تو عالم كجا بها دارد!!

قیمت : 7500 تومان

            

هدیه ای مناسب برای عاشقان حسین.....

به روز سوم ماه شعبان سال چهارم هجرت دومین فرزند برومند حضرت على و فاطمه، كه درود خدا بر ایشان باد، در خانه‏ ى وحى و ولایت، چشم به جهان گشود.چون خبر ولادتش به پیامبر گرامى اسلام (ص) رسید، به خانه‏ ى حضرت على و فاطمه (ع) آمد و اسماء را فرمود تا كودكش را بیاورد.اسماء او را در پارچه‏ اى سپید پیچید و خدمت رسول اكرم (ص) برد،آن گرامى به گوش راست او اذان و به گوش چپ او اقامه گفت .

به روزهاى اول یا هفتمین روز ولادت با سعادتش، امین وحى الهى، جبرئیل، فرود آمد و گفت:سلام خداوند بر تو باد اى رسول خدا، این نوزاد را به نام ‏پسر كوچك هارون‏ «شبیر» كه به عربى‏«حسین‏» خوانده مى‏شود، نام بگذار. چون على (ع) براى تو بسان هارون براى موسى بن عمران است جز آنكه تو خاتم پیغمبران هستى.

و به این ترتیب نام پر عظمت ‏«حسین‏» از جانب پروردگار، براى دومین فرزند فاطمه انتخاب شد.

طراحی متفاوت و خیره كننده

قیمت : 7500 تومان

            

ویژه ی ماه محرم و ایام عزاداری

به روز هفتم ولادتش، فاطمه‏ زهرا كه سلام خداوند بر او باد، گوسفندى را براى فرزندش به عنوان عقیقه كشت، و سر آن حضرت را تراشید و هم وزن موى سر او نقره صدقه داد.

حسین و پیامبر (ص)

از ولادت حسین بن على (ع) كه در سال چهارم هجرت بود تا رحلت رسول الله (ص) كه شش سال و چند ماه بعد اتفاق افتاد، مردم از اظهار محبت و لطفى كه پیامبر راستین اسلام (ص) درباره حسین (ع) ابراز مى‏ داشت، به بزرگوارى و مقام شامخ پیشواى سوم آگاه شدند.

قیمت : 7500 تومان

            

سلمان فارسى مى ‏گوید: دیدم كه رسول خدا (ص) حسین (ع) را بر زانوى خویش نهاده او را مى ‏بوسید و مى‏ فرمود:تو بزرگوار و پسر بزرگوار و پدر بزرگوارانى، تو امام و پسر امام و پدر امامان هستى، تو حجت‏ خدا و پسر حجت‏خدا و پدر حجت‏هاى خدایى كه نه نفرند و خاتم ایشان، قائم ایشان (امام زمان عج) مى ‏باشد.

عالى ‏ترین، صمیمى‏ ترین و گویاترین رابطه‏ ى معنوى و ملكوتى بین پیامبر و حسین را مى‏ توان در این جمله‏ ى رسول گرامى اسلام (ص) خواند كه فرمود:حسین از من و من از حسینم.
با کلیک روی تصویر زیر از سایت ما در گوگل حمایت کنید

 
چهارشنبه 25 آبان 1390-06:24 ب.ظمرا هیچ چیز عذاب نمی دهد، جز اینکه همیشه دانسته خطا کردم

ندانسته آلوده شدم، نشناخته وابسته شدم، و نخواسته رانده شدم


عمری خیال بستم یار آشناییت را / آخر به خاک بردم داغ جداییت را . . .


چه خوش خیال است ، فاصله را میگویم ، به خیالش تو را از من دور کرده

نمیداند جای تو امن است ، اینجا در میان دل من . . .


جایی وجود داره به نام “ســــــــــــیم آخر”

من دقیقا همون جام!

بزنم بهش یا نه . . . !؟


استعداد عجیبی در شکستن داری ، قلب ، غرور ، پیمان

استعداد عجیبی در نشستن دارم ، به پای تو ، به امید تو ، در انتظار تو . . .


با کسی‌ نباش که از بی‌ کسی‌ اش می‌‌نالد

با کسی‌ باش که در جمعِ کسان تو را می‌خواهد . . .


در تقویم دوستی این را به ذهنت بسپار ، روزی به نام فراموشی وجود ندارد . . .


سوختن قصه ی شمع است ولی قسمت ماست / شاید این قصه ی تنهایی ما کار خداست

آنقدر سوخته ام با همه بی تقصیری / که جهنم نگزارد به تنم تاثیری . . .


وقتی که دیر رسیدم و با دیگری دیدمت

فهمیدم که گاهی

هرگز نرسیدن بهتر است از دیر رسیدن . . .اس ام اس محبت آمیز

سلام

ببـــیــــــن

این اسمش دلــــــه !

اگر قرار بــــــود بفهمه که فاصله یعنی چــــــــی

اگر قرار بــــــود بفهمــــه که نمیشــــه …

میشد مغــــــــز !

دلـــــه ..

نمی فهمــــــه … !

خواستم اطلاع بدم…


تو رفته ای که بی من,تنها سفر کنی

من مانده ام که بی تو,شبها سحر کنم

تو رفته ای که عشق من از سر بدر کنی

من مانده ام که عشق تو را تاج سر کنم . . .


سلامتی اونی که با این که در مورد هزار تا چیز صحبت میکنه

ولی تو فکرش فقط یه چیزه

“عشقش”


همه قراردادها را روی کاغذ بی جان نمی نویسند

بعضی از عهد ها را روی قلب هم می نویسیم

حواست به این عهد های غیر کاغذی باشد

شکستنشان

یک ادم را می شکند . . .


من در سرزمینی زندگی میکنم که به آدم عاشق میگن کودن و احمق

و به آدم هفت خط میگن مرد زندگی . . .


خدایا !

آخرش نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من . . .


سلامتی اونی که خنده های بی وقفش

حجابی به روی قلب آکنده از غمشه . . .


وقتی دیدی ناراحتی یا خوشحالیت براش فرقی نمیکنه ، دیگه وقتشه فراموشش کنی . . .


بهش گفتم حقیقت رو بگو تا روشن شم

وقتی حقیقت رو گفت کلا” خاموش شدم . . .


 مرگِ یه رابطه از جایی شروع میشه که

موبایل ها میره روی سایلنت . . .


یادش بخیر با هم میرفتیم ماهیگیری

اون ماهی های زیادی تور میکرد

به من میخندید و میگفت:

یعنی نمیتونی ۱ دونه ماهی بگیری؟

لبخندی زدم و بغلش کردم و گفتم:

“من ماهیمو خیلی وقت تور کردم . . . “


کاش اون لحظه ای که یکی ازت میپرسه “حالت چطوره؟”

و تو جواب میدی “خوبم!”

کسی باشه که محکم بغلت کنه و آروم تو گوشت بگه: “میدونم خوب نیستی…”


در رویاهایت جایی برایم باز کن ،

جایی که عشق را بشود مثل بازی های کودکی باور کرد ،

خسته شدم از بی جایی . . .
با کلیک روی تصویر زیر از سایت ما در گوگل حمایت کنید

 
چهارشنبه 25 آبان 1390-06:12 ب.ظ  • تعداد صفحات :9
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic